Kariera

Kariera

Podjetje Rutar je družinsko podjetje s sedežem na avstrijskem Koroškem. Z nekaj sto zaposlenimi in velecentri v različnih državah, je multinacionalno podjetje zelo zanimiv in fascinanten delodajalec.

Podjetje se hitro širi in prestopa državne meje, zato nenehno stremimo za NAJBOLJŠIMI sodelavkami in sodelavci. Se počutite nagovorjeni in želite postati del naše ekipe? Potem ne odlašajte in se prijavite!

Pošljite vašo prijavo na jobs@rutar.com

Veselimo se na vašo prijavo!

Prosta delovna mesta

  • MLADI VODILNI KADER m/ž

    Želite prevzeti eno od vodstvenih funkcij v podjetju Rutar? Iščemo kandidate, ki bodo po večmesečnem intenzivnem usposabljanju v vlogi organizatorja, vizionarja in kontrolorja, motivirali in usmerjali zaposlene do željenega cilja.

    Da bi bili uspešni v tej vlogi potrebujete:

    • poslovno razmišljanje in usmerjenost
    • k strankam,
    • pozitiven pristop in komunikativnost,
    • odlično organiziranost in zavezanost
    • k ciljem,
    • zagon in veselje do dinamičnega
    • dela,
    • znanje nemščine je zaželjeno

    Kaj vam ponujamo?

    • Intenzivni program usposabljanja, ob
    • in med delom, z vrhunskimi trenerji in
    • mentroji, kateremu sledi karierni razvoj
    • v sodobnem delovnem okolju.

    Prijave z življenjepisom, dokazili o izobrazbi, s sliko ter kronološkim pregledom dosedanje kariere pošljite na: jobs@rutar.com

  • PRODAJALEC POHIŠTVA m/ž

    Smo uspešno pohištveno podjetje z razvejano mrežo prodajnih centrov s pohištvom. Naš vrhunski tržni položaj je rezultat strategije, usmerjene h kupcem in v prihodnost ter visoke profesionalnosti vseh sodelavcev.

    Opis delovnega mesta:

    • prodaja in svetovanje strankam v trgovini
    • skrb za urejenost trgovine

    Pričakujemo:

    • vsaj 2 leti delovnih izkušenj v prodaji
    • komunikativnost, prijaznost, ambicioznost

    Nudimo:

    • zaposlitev za polni delovni čas (40 ur/teden), za obdobje 3 mesecev
    • z možnostjo podaljšanja
    • stimulativno nagrado za uspešnost
    • stalna dodatna izobraževanja
    • delo v prijetnem in dinamičnem kolektivu

    Prijave z življenjepisom, dokazili o izobrazbi, s sliko ter kronološkim pregledom dosedanje kariere pošljite na: jobs@rutar.com

  • BLAGAJNIČAR/KA - RUTAR LJUBLJANA

    Vaše naloge:

    • Delo na blagajni v Rutar Ljubljana.

    Naša pričakovanja:

    • Zaželjene izkušnje z delom na blagajni,
    • samoiniciativnost,
    • komunikativnost s strankami,
    • pozitivna naravnanost,
    • samostojnost pri delu in volja do dela,
    • natančnost,
    • poštenost in lojalnost.

    Nudimo Vam:

    • pogodbo za polni delovnik z opcijo za nedoločen čas,
    • redno plačilo,
    • prijeten kolektiv,
    • 6 dnevni delovnik v sklopu trgovskega centra,
    • mentorstvo,
    • zdravniški pregled in varstvo pri delu,
    • ter posebne ugodnosti pri nakupu pohištva in dodatkov za dom.

  • PRODAJALEC KUHINJ M/Ž

    Iščemo ambicioznega in pozitivnega prodajalca kuhinj, ki verjame v svoje prodajne sposobnosti in se bo pridružil našemu timu dolgoletnih in uspešnih prodajalcev z odličnim stimulativnim zaslužkom ter možnostjo usposabljanja za vodilni kader v podjetju.

    • izkušnje pri prodaji kuhinj
    • odlične komunikacijske sposobnosti
    • željo po preseganju ciljev
    • pozitivno energijo
    • občutek uživanja v prodaji in delu z ljudmi
    • sposobnost individualnega in timskega dela

    • Veselje ob delu, pri katerem boste zaradi vrhunskih mentorjev in trenerjev dosegali zastavljene cilje, zaslužke in uživali v prijetnem ter dinamičnem kolektivu z možnostjo napredovanja.